Rozmowy z nominowanymi do Nagrody Woyciechowskiego 2023

Rozmowy z nominowanymi do Nagrody Woyciechowskiego 2023

Rafał Miżejewski, stołeczny reporter Radia ZET, rozmawia z nominowanymi do głównej Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego 2023, a także nominowanymi w kategoriach „Autor internetowy” oraz „Dziennikarz dla planety”.

Podobnie jak rok temu Radio ZET przedstawia sylwetki nominowanych do Nagrody Woyciechowskiego w formie podcastowych wywiadów. Rafał Miżejewski rozmawia z autorami najlepszych materiałów dziennikarskich, łamiących stereotypy, wykraczających poza schematy i zaglądających za kulisy otaczającej nas rzeczywistości o kulisach ich powstania. Jak trafili na temat? Na jakie napotkali trudności podczas ich tworzenia? Czy ich publikacja wpłynęła na rzeczywistość? Na te i inne pytania odpowiadają tegoroczni nominowani do nagrody głównej. O swojej pracy, która zyskała uznanie członków kapituł, opowiedzą również dziennikarze i autorzy internetowi nominowani w kategoriach „Autor internetowy” i „Dziennikarz dla planety”.

Podcasty są dostępne na stronie nagrodawoyciechowskiego.pl, player.radiozet.pl i Spotify. Rozmowy można również obejrzeć na platformie YouTube. Cała seria będzie liczyć 15 odcinków.

Zwycięzców tegorocznej edycji Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 21 listopada.

Rafał Miżejewski jest od 2022 roku warszawskim reporterem Radia ZET. W redakcji zajmuje się przede wszystkim tematami politycznymi. Wcześniej był związany z redakcjami RMF FM i Polsat News.

Wszystkie rozmowy dostępne są TUTAJ